Misyonumuz

Gencler Tabela ve Reklam sanayi olarak uzun yılların tecrübesiyle siz değerlerli müşterilerimiz tabela ve reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Güçlü makina parkurumuz sayesinde dışardın hizmet almadan tabela maliyetlerimizi minimum düzeye çekip sizlere en uygun fiyatlarla tabela ve reklam hizmeti sunmaktayız . Tabela imalat konusunda firmamızda ayrı ayrı departmanlar bulunmaktadır . Her depertmanda tabela imalatı aşamalarında kendi alanında uzmanlaşmış personellerimiz mevcuttur . Montaj aşamasında tabelanızı günlerce beklemeden zamanında teslimatını yapmaktayız .
Her geçen gün tabela sektöründe yeni yeni firmalar kurulmakta olduğu kesindir. Fakat yeterli makine ve techizat altyapısına sahip olmayan yada gerekli bilgi ve tecrubeye sahip olmayan tabela firmaları hem piyasada sektöre inancın kaybolmasına , hemde çok kalitesiz tabela imalatı yapılıp şehir estetiğinin bozulmasına sebep olmaktadır .
Firmamız misyon olarak tabela imalatını standartlara bağlamış ve ne yaptığını bilen tecrübeli personellerin gelişen teknolojiye ayak uydurmaları için eğitimlerinede özen göstermektedir.
Tabela imalatı bir ekip ve fabrikasyon işidir. Gerekli ve yeterli techizata sahip olmayan küçük tabela atölyeleri ; tabela malzemesi temininde ya başarısız olmakta yada çok yüksek fiyatlarla tabela malzemeleri temin edip fiyatlara yansıtmaktadır . Diğer taraftan tasarım aşamasında müşteriye gösterilen projeyle uygulama ve montaj aşamasındaki teslim edilen tabela birbirini tutmamakta böylece tabela siparişi veren tüketici hayal kırıklığına uğramaktadır.
Tabela imalatı kadar önemli olan diğer bir konu ise tabela montajıdır . Tabela imalatı sonrası istenilen tarihte tabela montajı yapılmalıdır .Tabela montajı için kamyon , kamyonet ve transfer aracına sahip olmayan küçük tabela işletmeleri , tabela transferi için dış kaynaklardan ulaşım aracı temin etme yoluna gitmektedirler . Dolayısı ile buda hem tabelanızın zamanında tesliminin yapılamaması yada çok pahalıya maliyetinin çıkması anlamına gelmektedir . Ayrıca çıkabilecek aksiliklere yine müdahale edilebilmesi için tabela montaj ve sorun güderme ekibinin devamlı sahada olması gerekmektedir .Bu şartları taşımayan küçük ölçekte tamela imalathaneleri hem sektörün kötü anılmasına hemde tüketicilerin mağduriyetine sebep olmaktadırlar .

Tüketici olarak tabela siparişinizi vermeden önce firmanın gerekli techizat ve makine parkuru ve herşeyden önemlisi gerekli personel sayısının olup olmadığını iyice araştırınız.Kötü sürprizlerle karşılaşmanız hem maddi ve hemde manevi açıdan sizi tedirgin edebilir.

http://www.tabelafiyatlari.gen.tr  ayrıntılı çalışmalarımız için ziyaret edebilirsiniz.

7 / 24 WhatsApp Bilgi
Şimdi Arayınız